Kategorie

KONSULTANT ONLINE

 

  Rafał

+48 42 239 7019 (stac.)

+48 512 100 328 (kom.)

+48 502 708 388 (kom.)

POLECAMY

BIURO RACHUNKOWE "DORADCA" Sp z o.o.
SPRAWDZONE - ŚPISZ SPOKOJNIE

BIURO DORADCA

Łódź, Północna 46

Gadu-GaduDodatek do paliwa FORTE DIESEL INJECTOR TREATMENT- 400ml

44911
Producent: FORTE
Kod producenta: 34104,6
Waga: 0.4 kg
szt.
97,99 zł / szt.

Dodatek do paliwa FORTE DIESEL INJECTOR TREATMENT- 400ml

 

Diesel Injector Treatment. Czyszczenie wtryskiwaczy i układu zasilania.

Czyszczenie wtryskiwaczy i układu zasilania Forte Diesel Injector Treatment

Czyszczenie wtryskiwaczy i układu zasilania Forte Diesel Injector Treatment zapewnia skuteczność względem wszystkich rodzajów, w tym Comman Rail i pompowtryskiwaczy. Preparat usunie zanieczyszczenia wewnętrzne takie jak: lepki lak i twardy nagar z końcówek wtryskiwaczy. Spowoduje odzyskanie prawidłowego kształtu strumienia wtrysku paliwa. Produkt spełnia normę paliwa EN 590, jest dostosowany m.in. do silników, odpowiadających normie emisji spalin EURO 6


Korzyści ze stosowania:


Czyszczenie wtryskiwaczy i układu zasilania Forte Diesel Injector Treatment, współpracując z Forte Advanced Diesel Fuel Conditioner, znacznie skuteczniej usuwa zanieczyszczenia spowodowane bio-dodatkami w paliwach.
Preparat szczególnie zapewnia skuteczne czyszczenie układów Comman Rail i pompowtryskiwacze, podwyższając w tych systemach, ciśnienie wtrysku.
Czyszczenie wtryskiwaczy wpływa bardzo pozytywnie na możliwości lepszego rozruchu silnika, zmniejszenia spalanie paliwa również w starszych autach bez filtrów cząstek stałych.
Właściwie wtryskiwane paliwo spowoduje tworzenie się mieszanki o lepszym składzie i w związku z tym wpłynie na jej pełniejsze spalanie.
Wływa na zmniejszenie emisji sadzy

Preparat Forte Diesel Injector Treatment współpracuje z Forte Advanced Diesel Fuel Conditioner i jest rekomendowany jako jego uzupełnienie. Dzięki zastosowaniu tych preparatów razem, podwyższona zostanie skuteczność czyszczenia wtryskiwaczy.

Sposób stosowania:

PROFILAKTYCZNIE (we własnym zakresie)
Jedną dawkę (400ml) wlewa się do pełnego baku wraz z Forte Advanced Diesel Fuel Conditioner. Wystarczy raz na 15 tys. km

 

NAPRAWCZO
Dawki i sposób dozowania ustala się indywidualnie w zależności od usterki oraz przebiegu pojazdu.


NAPRAWCZO (procedura warsztatowa)

Żeby dowiedzieć się więcej o procesie zanieczyszczania i czyszczenia wtryskiwaczy , zapraszamy do obejrzenia filmów instruktarzowych w internecie.